Uniwersytet Cambridge

Wystawa Sztuki
Wystawa sztuki w Cambridge School of Art to zwieńczenie trzech lat nauki absolwentów całego wydziału sztuki. Wystawa jest też swego rodzaju wyrazem uznania dla uczniów i studentów.

Abstrakcyjna & kreatywna wizualizacja marki

Zakończenie studiów jest nie tylko otrzymaniem dyplomu, ale również zamknięciem ważnego etapu życia. Dla młodych osób przejście w stan dorosłości jest szczególnie ważnym, ale zarazem trudnym momentem. Stworzona przez nas grafika jest metaforą dla zmian pojawiającą się w życiu każdego człowieka. Zainspirowane tym procesem opowiadamy historię mającą na celu zaangażowanie dużej liczby odbiorców.

 Wyszukane formy, jaskrawe, kontrastujące kolory wywierają trwałe wrażenie oraz budują atmosferę . Subtelna i delikatna faktura wzoru sprawia, że oprawa graficzna jest jednocześnie ciekawa, ale również przyjazna i zapraszająca. Z ponad 200 studentami kończońcymi co roku studia licencjackie, Szkoła Sztuki w Cambridge stwarza doskonałą okazję do zaprezentowania efektów ich pracy. 

 

 

Każdego roku, w ceremonii ukończenia studiów uczestniczą absolwenci kierunków: Produkcja Filmowa i Telewizyjna, Projektowanie Graficzne, Fotografia, Sztuka Plastyczna, Sztuka Gier Komputerowych, Projektowanie Mody, Ilustracja, Ilustracja i Animacja i Projektowanie Wnętrz.

Podobają ci się nasze projekty?
Napisz kilka słów o swoim projekcie i otrzymaj niezobowiązującą ofertę

Stwórzmy razem coś fajnego!

Otrzymaj niezobowiązującą wycenę Twojego projektu >>
Kontakt
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Czytaj więcej.