Scoops

Logo . PAPETERIA BIZNESOWA

Aplikacja trendów w designie oraz innowacyjnych rozwiązań sprawia, że marka Scoops jest nowoczesna i przyciągająca wzrok.

Scoops jest mobilnym foodtruck'iem, z pasją serwującym autorskie lody i desery przypominające smaki dzieciństwa. W ramach zlecenia zaprojektowaliśmy logotyp, papeterię biznesową, digital signage oraz podstawowe materiały języka wizualnego. Główną inspiracją stanowił beztroski zapach lata, atmosfera nadmorskich wakacji spowitych alejkami drzew palmowych, które swoje odzwierciedlenie znalazły w stworzonym motywie graficznym.

Wszystkie elementy brandu zostały dopasowane do charakteru i wartości marki tworząc spójną i niepowtarzalną identyfikację. Nasze założenia doskonale reprezentuje starannie dobrana typografia i wzór z tropikalnych liści palmowych. Całość uzupełnia odpowiednia kolorystyka i elementy wyróżniające. Projekt został dokładnie przemyślany, aby pomóc marce wyróżnić się na rynku nadając fundamenty do budowania silnej tożsamości.

"Wspaniała, profesjonalna obsługa Klienta i głowy pełne nowatorskich pomysłów! Czekam z niecierpliwością na kolejne realizacje. Zdecydowanie polecam!"

 

— Amy Brown, Scoops

Masz pomysł ale nie wiesz jak zacząć?
Napisz kilka słów o swoim projekcie i otrzymaj niezobowiązującą ofertę

Stwórzmy razem coś fajnego!

Nie czekaj, napisz do nas >>
instagram
@STUDIOCONTRAST
Polub nas
Kontakt
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Czytaj więcej.