Legal Base

Aplikacja Mobilna
13 oddziałów w 5 krajach w Europie — dla Legal Base dystans nie stanowi żadnych barier, oferują swoje usługi zarówno zdalnie jak i na miejscu.

Legal Base jest firmą doradczą i tłumaczeniową, oferującą kompleksową pomoc dla klientów w Polsce i za granicą. Od porad prawnych i tłumaczeń, po finanse i ubezpieczenia. Oferując szeroki wachlarz usług, współpracują z klientami zarówno w sektorze prywatnym jak i biznesowym. Naszym zadaniem było stworzenie interface'ów aplikacji mobilnej umożliwiającej klientom Legal Base zdalne zrzeczenie się spadku czy też nadanie pełnomocnictwa.

Naszym głównym celem było uzyskanie transparentnego, nowoczensnego i jednocześnie profesjonalnego wizerunku w oczach klienta, budzącego zaufanie.  

 

"Zespół doświadczonych projektantów, profesjonalistów w dziedzinie, którzy z łatwością przenieśli nasze wizje w rzeczywistość. Zdecydowanie polecam!" — Legal Base

Porozmawiajmy o szczegółach Twojego nowego projektu Magdalena Cieśla kontakt@studiocontrast.pl (PL) +48 722 266 809 (UK) +44 7512 129523
następny projekt
Podobają ci się nasze projekty?
Napisz kilka słów o swoim projekcie i otrzymaj niezobowiązującą ofertę

Stwórzmy razem coś fajnego!

Otrzymaj niezobowiązującą wycenę Twojego projektu >>
Kontakt
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Czytaj więcej.