Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

Strona internetowa
Realizacja dedykowanej strony internetowej, przyjaznej wszystkim użytkownikom sieci. Projekt został wykonany zgodnie z europejskimi standardami o dostępności cyfrowej WCAG 2.1.

Funkcjonalność i nowoczesność w jednym!
WCAG 2.1 — europejskie standardy o dostępności cyfrowej

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę jest organizacją pozarządową zapewniającą kompleksową ochronę oraz wsparcie dzieciom, oraz ich opiekunom. Są zaangażowani w wiele projektów mających na celu poprawę sytuacji najmłodszych obywateli w Polsce. Standardy Ochrony Dzieci jest jednym z programów nad rozwojem patronowany również przez Fundację. Jest on skierowany bezpośrednio do wszystkich placówek oraz instytucji angażujących pracę osób dorosłych z dziećmi. Ideą wprowadzenia powyżej wspomnianych standardów jest kreowanie bezpiecznych dzieciom placówek i instytucji.  

Naszym zadaniem było stworzenie nowoczesnej strony internetowej, zgodnej z europejskimi normami o dostępności cyfrowej WCAG 2.1. Mówiąc krótko, są to standardy umożliwiające korzystanie ze strony wszystkim osobom z niepełnosprawnościami. Naszym celem projektowym było odejście od dotychczasowej estetyki strony i stworzenie profesjonalnej, estetycznej oraz spójnej brandingowo witryny internetowej korelującej z szeroką grupę docelową. Dokładnie przemyślana architektura na stronie sprawia, że jest ona nie tylko dostępna dla każdego ale też intuicyjna i przyjazna w użytkowaniu. Wisienką na torcie jest generator dokumentów umożliwiający cyfryzację działań Fundacji. 

Porozmawiajmy o szczegółach Twojego nowego projektu Magdalena Cieśla kontakt@studiocontrast.pl (PL) +48 722 266 809 (UK) +44 7512 129523
następny projekt
Podobają ci się nasze projekty?
Napisz kilka słów o swoim projekcie i otrzymaj niezobowiązującą ofertę

Stwórzmy razem coś fajnego!

Otrzymaj niezobowiązującą wycenę Twojego projektu >>
Kontakt
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Czytaj więcej.