Fenn Wright

Katalogi | Materiały Marketingowe | Papeteria
Fenn Wright to firma z ponad 250-letnim doświadczeniem w pracy dla klientów zajmujących się kupnem, wynajmem lub sprzedażą gruntów i nieruchomości we wschodniej Anglii.

Od tworzenia materiałów marketingowych, po projekty tablic informacyjnych i folderów firmowych.

Fenn Wright to wiodąca, niezależna firma ulokowana we wschodniej Anglii, składająca się z dyplomowanych rzeczoznawców, agentów i konsultantów ds. nieruchomości komercyjnych, gwarantująca najwyższy poziom obsługi klienta. Obecnie firma zatrudnia około 150 osób, które specjalizują się w sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, inwestycjach, gruntach i nowych domach, farmach i posiadłościach, wodzie i rekreacji oraz nieruchomościach jeździeckich. 

Od wielu lat ściśle współpracujemy z Fenn Wright, pomagając w projektowaniu różnorodnych materiałów marketingowych, materiałów drukowanych, broszur, ulotek, reklam prasowych, plakatów, tablic drogowych, papeterii biznesowej, banerów typu roll-up, witryn internetowych i zasobów w mediach społecznościowych, kampanie e-mailowe i wiele więcej. Wszystkie projekty zostały oparte na czystej i nowoczesnej tożsamości marki Fenn Wright, aby zapewnić spójność we wszystkich punktach styku. 

Wszystkie realizacje graficzne były projektowane w oparciu o przyjętą indentyfikację wizualną marki. Dzięki temu zachowaliśmy spójny i profesjonalny wizerunek firmy, który budzi zaufanie w oczach klienta.

Podobają ci się nasze projekty?
Napisz kilka słów o swoim projekcie i otrzymaj niezobowiązującą ofertę

Stwórzmy razem coś fajnego!

Otrzymaj niezobowiązującą wycenę Twojego projektu >>
Kontakt
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Czytaj więcej.