Kontivo

Branding — Logo — Strona www
Kontivo charakteryzuje się nie tylko indywidualnym podejściem do klienta ale też pełnym profesjonalizmem i terminowością — co jest bez wątpienia kluczem do każdej udanej współpracy.

Nowoczesna marka w minimalistycznym wydaniu...

Kontivo jest firmą stacjonującą w Londynie — oferującą usługi remontowe, budowlane i wykończeniowe na najwyższym poziomie. Zakres projektu obejmował projekt strony www, branding oraz papeterię biznesową. Identyfikacja marki była mocno zainspirowana wartościami jakimi kieruje się firma. Całość ma bardzo minimalistyczny, a zarazem nowoczesny wydźwięk. Proste, geometryczne formy, betonowe tekstury, bezszeryfowy krój pisma, oraz ‘wszechobecną przestrzeń’ zaaplikowaną w każdym elemencie graficznym. Jednym z istotnych filarów brandingu jest projekt logotypu, który już w sferze podświadomej przekazuje naszym klientom wizerunek marki. Tematem przewodnim podczas tworzenia logo były rysunki techniczne pomieszczeń czego

charakterystyczną częścią jest zarys drzwi wejściowych, które imitują kropkę nad ‘i’. Znak marki z jednej strony doskonale ilustruje oferowane usługi, jednocześnie nie zawężając go do żadnej z nich co pozostawia możliwość dodawania nowych specjalizacji wraz z rozwojem firmy. Całość wspólnie koreluje ze sobą odzwierciedlając specyfikę biznesu. Linie stanowią bazowy element brandingu, który został konsekwentnie zaaplikowany zarówno na stronie internetowej jak i papeterii biznesowej co w rezultacie tworzy mocny wizerunek marki. Selektywnie wybrana paleta kolorów utożsamia się z inteligencją, profesjonalizmem, rozwagą i zaufaniem. Sugeruje otwartość na zmiany i nowoczesność co stanowi bazę w stosunku do oczekiwań każdego klienta dokonującego remontu.

 

„Zespół kreatywnych projektantów i artystów z głowami pełnymi innowacyjnych pomysłów. Zdecydowanie polecam StudioContrast każdemu, kto szuka profesjonalnego kreatywnego studia graficznego, które kompleksowo zadba o wizerunek Twojej firmy.”


— Konrad Korneta, Kontivo

Porozmawiajmy o szczegółach Twojego nowego projektu Magdalena Cieśla kontakt@studiocontrast.pl (PL) +48 722 266 809 (UK) +44 7512 129523
następny projekt
Podobają ci się nasze projekty?
Napisz kilka słów o swoim projekcie i otrzymaj niezobowiązującą ofertę

Stwórzmy razem coś fajnego!

Otrzymaj niezobowiązującą wycenę Twojego projektu >>
Kontakt
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Czytaj więcej.