Restauracja Brockley

Strona Internetowa — Logo
Filozofia Brockley jest w 100% przyjazna dla środowiska i ekologii, wykorzystując organiczne produkty o najwyższej jakości, hodowane z zgodzie z naturą.

Kochamy jedzenie i nasz Klient też!

Brockley jest brytyjskim start-up'em dla sieci restauracji wspierających idee 'slow food', 'wholefood' oraz 'zero - waste’. Wszystkie składniki znajdujące się na talerzach konsumentów restauracji to pochodzące z lokalnych upraw, nieprzetworzone, biologiczne warzywa i owoce. 

Zakres projektu obejmował stworzenie sklepu internetowego i logotypu marki. Projekt miał na celu podkreślić jakość oferowanych usług, uwzględniając element natury wszechobecny w filozofii marki. Niebanalna struktura strony oraz intuicyjna architektura informacji przyciągnęły klientów zwiększając sprzedaż. 

"Rozpoczęcie współpracy z StudioConcept było strzałem w dziesiątkę! Nasza nowa strona internetowa jest nie tylko profesjonalna i  kreatywna ale co więcej generuje o wiele więcej zamówień i cieszy się ogromnym uznaniem wśród konsumentów."

 

— Brockley

Porozmawiajmy o szczegółach Twojego nowego projektu Magdalena Cieśla kontakt@studiocontrast.pl (PL) +48 722 266 809 (UK) +44 7512 129523
następny projekt
Podobają ci się nasze projekty?
Napisz kilka słów o swoim projekcie i otrzymaj niezobowiązującą ofertę

Stwórzmy razem coś fajnego!

Otrzymaj niezobowiązującą wycenę Twojego projektu >>
Kontakt
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Czytaj więcej.