Identyfikacjawizualna

Czas na zmiany...

Zdobądź nowych klientów i powiększ sprzedaż dzięki profesjonalnej prezencji Twojej firmy. Chętnie zaprojektujemy dla Ciebie...

  • Nowy, unikalny wizerunek Twojej firmy
  • Profesjonalną Księge znaku i ponadczasowe logo
  • Funkcjonalny system identyfikacji marki
  • Akcydensy i papeterię biznesową
  • Brandbook (Księgę identyfikacji marki)
  • Obrandowane materiały marketingowe
Zaufanieklienta
Dzięki profesjonalnej prezentacji firmy zyskujemy nie tylko pozytywne pierwsze wrażenie, ale także idące za tym zaufanie klienta, co często przekłada się na zwiększoną sprzedaż.
Wysokajakość
Podpisujemy się tylko i wyłącznie pod realizacjami, z których jesteśmy naprawdę dumni. Nasze lata doświadczenia i setki zrealizowanych projektów pozwalają na tworzenie unikalnych rozwiązań.
Spójnamarka
Wykorzystanie profesjonalnej identyfikacji wizualnej pozwala nam na spójne i konsekwentne kreowanie wizerunku marki na wielu płaszczyznach.
ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA — ZYSKAJ PROFESJONALNY WIZERUNEK W OCZACH KLIENTA —
Zyskaj profesjonalny wizerunek

Unikalna oraz odpowiednio dostosowana identyfikacja wizualna 
kluczem do sukcesu każdej marki.

 

3600+
zrealizowanych projektów
87900+
filiżanek wypitej kawy
820+
zadowolonych klientów

Oto jak osiągamy rezultaty

Kilka z wielu powodów dla których klienci wybierają nas spośrod konkurencji, a podjęte współprace trwają przez długie lata...

Wysokajakość
Nasze projekty mówią same za siebie. Podpisujemy się tylko pod realizacjami, które są kreatywne i nieszablonowe.
Kreatywność
Wykonywane przez nas realizacje są spójne, kreatywne i atrakcyjne wizualnie dzięki czemu zostają w pamięci na długo!
Transparentność
Jesteśmy transparentni na każdym etapie wspólpracy. Informujemy na bieżąco o postępie prac i wykorzystanych roboczogodzinach.
Indywidualnepodejście
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Projektujemy nieszablonowo, przełamujemy schematy i tworzymy unikalne koncepcje, dlatego też nasze brandingi są jedyne w swoim rodzaju.
Zawszezaczasie!
Bazujemy na najgorętszych trendach, wykorzystując unikalne rozwiązania i tworząc niepowtażalne wrażenia, które w rezultacie przyciągają klientów będących w obrębie Twojej grupy odbioczej. 
Niebanalneidee
Jesteśmy zespołem pasjonatów designu, wychodzących poza schematy oferując projekty wysokiej jakości.
„Zespół kreatywnych projektantów i artystów z głowami pełnymi innowacyjnych pomysłów. Zdecydowanie polecam Studio Contrast każdemu, kto szuka profesjonalnego studia graficznego, które kompleksowo zadba o wizerunek Twojej firmy.”
- KONRAD KORNETA, KONTIVO
Co możemy dla Ciebie zrobić?
Oto lista najpopularniejszych rzeczy, którymi zajmujemy się na co dzień.
Grafika użytkowa
identyfikacja wizualna
papeteria biznesowa
katalogi produktowe
stoiska targowe & eventy
oznaczenia budynków
opakowania produktowe
broszury, magazyny, ulotki
materiały edukacyjne
wystawy muzealne
materiały reklamowe
publikacje do druku
Strony W.W.W
UI / UX design
strony wizytówki
sklepy e-commerce
serwisy internetowe
platformy konkursowe
strony typu landing page
oprogramowania dedykowane
standardy WCAG 2.1
dedykowany CMS i CRM
aplikacje mobilne
kreacje display

Mamy się czym pochwalić

 

Tworzymy wysokiej jakości projekty, które nie tylko wpadają w oko, ale też zapadają w pamięć! Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś.

Gotowy? Zaczynamy!

 

Skorzystaj z naszej bezpłatnej konsultacji, podczas której dokładnie omówimy zakres Twojego nowego projektu.

 

Nie czekaj, zacznij zmianę swojego wizerunku już dziś!

Zastąp pensję 5 osób abonamentem
Wysoka jakość
Nasze projekty mówią same za siebie. Podpisujemy się tylko pod realizacjami, które są kreatywne i nieszablonowe.
Kreatywność
Wykonywane przez nas realizacje są spójne, kreatywne i atrakcyjne wizualnie dzięki czemu zostają w pamięci na długo!
Zawsze za czasie!
Bazujemy na najgorętszych trendach, wykorzystując unikalne rozwiązania i tworząc niepowtażalne wrażenia, które w rezultacie przyciągają klientów będących w obrębie Twojej grupy odbioczej. 
Indywidualne podejście
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, przełamując schematy i tworząc unikalne koncepcje, dzięki czemu nasze brandingi są jedyne w swoim rodzaju.
Niebanalne idee
Jako zespół pasjonatów designu wychodzimy poza schematy i oferujemy projekty wysokiej jakości, które zawsze są zgodne z najnowszymi trendami.
Transparentność
Jesteśmy transparentni na każdym etapie prac, informując na bieżąco o naszych postępach. Współpraca z nami to czysta przyjemność!
Oto lista najczęściej zadawanych pytań, przez naszych klientów
Czym jest branding?
Jest to proces budowania i umacniania marki, nadając jest tożsamość, zaufanie czy też utrwalenie wizerunku firmy w oczach konsumenta. Kluczowymi elementami składowymi brandingu są: logotyp, Key Visual, kolorystyka, starannie dobrana typografia, układ tekstu, przemyślana paleta kolorów i symboli, sposób aranżacji przestrzeni, hasło, slogan, motto, uniformy kadry, materiały promocyjne czy też elementy komunikacji (tj. wizytówki, koperty, notesy, długopisy, ołówki, smycze i inne upominki reklamowe). Lista jest długa i w dużej mierze zależy od wykonywanej branży i występujących w niej potrzeb. 
Dlaczego identyfikacja wizualna jest tak ważna?
Identyfikacja wizualna to bez wątpienia inwestycja na długie lata. Prawdziwy sekret sukcesywnych marek polega na stworzeniu profesjonalnego wizerunku w oczach klienta, który natychmiast zdobywa jego zaufanie. Czy wizerunek Twojej firmy jest profesjonalny? Budzący zaufanie klienta? Będący dokładnym odzwierciedleniem wykonywanej branży? A co najważniejsze zdobywający nowych klientów i generujący oczekiwane zyski? Prawda jest taka, że możesz mieć doskonały model biznesowy, fajne produkty czy też ciekawe usługi, ale jeśli wystarczająco nie przekonasz ludzi by skorzystali z Twoich usług— leżysz! Przyciągnij klientów, napędzaj zyski. Projektujemy marki które nie tylko wpadają w oko ale też zapadają w pamięć. Każdego dnia pomagamy małym i dużym firmom oraz instytucjom w Polsce oraz za Wielkiej Brytanii. Dystans nie ma dla nas żadnych granic!
Piękne i funkcjonalne identyfikacje wizualne
Odpowiedni wizerunek firmy przekłada się na zwiększone zaufanie klienta i co za tym idzie zmożoną sprzedaż. Spójny i profesjonalny wizerunku marki to klucz do sukcesu każdej dobrze prosperującej firmy. Zapewne zastanawiasz się jakie elementy są tworzone zakresie identyfikacji wizualnej marki? Tak więc najważniejszymi składowymi są: logotyp, Key Visual, kolorystyka, starannie dobrana typografia, układ tekstu, przemyślana paleta kolorów i symboli, sposób aranżacji przestrzeni, hasło reklamowe, oznaczenie floty, stroje firmowe, materiały promocyjne i elementy komunikacji (tj. wizytówki, papier firmowy, banery, materiały promocyjne, strona internetowa, koperty, smycze, długopisy, ołówki, notesy i inne gadżety reklamowe). Konsekwentnie wykorzystywane elementy wizualne posiadające duży ładunek emocjonalny i precyzyjny przekaz merytoryczny prowadzą do spójności komunikacji, zbudowania rozpoznawalności i unikalnej tożsamości firmy, wzbudzając pozytywne skojarzenia, które zostaną przypisane marce na długie lata.
Wyróżnij się na tle konkurencji
W obecnych czasach każda branża posiada setki konkurencyjnych firm. Dobrze zaprojektowana identyfikacja wizualna nie tylko pozwoli wyróżnić Twoją firmę na tle konkurencji ale pozwoli również zapaść na długo w pamięć Twoim potencjalnym klientom. Każda firma musi rozwijać własną tożsamość, bazującą na unikalnym wzornictwie i odpowiednio sprecyzowanej grafice. Wspieramy kreowanie silnych marek opartych na innowacyjnych rozwiązaniach dla lokalnych oraz międzynarodowych przedsiębiorców, klientów indywidualnych oraz ambitnych twórców start-upów. Niezależnie od miejsca prosperowania firmy. Dla nas dystans nie stanowi żadnych barier!
Rebranding — zmień wizerunek i zyskaj zaufanie klientów
Rebranding jest modyfikacją niektórych (lub wszystkich) elementów składowych marki. Proces ma na celu zmianę wizerunku marki w oczach klienta i umiejętne jego wykorzystanie do osiągnięcia wyznaczonych celów biznesowych. Wiele przedsiębiorstw zdecydowało się na działania rebrandingowe ponieważ chcą nadążać za najnowszymi trendami na rynku i konkurencją, ale przede wszystkim chcą być dobrze postrzegani przez konsumentów. Statystyki IPSOS wskazują, że aż 80% polskich firm postanowiło dokonać rebrandingu ze względów wizerunkowych, co w rezultacie wymagało kompleksowego odświeżenia wizerunku marki. Rebranding najczęściej stosuje również się kiedy firma dostrzega konieczność odświeżenia marki, spadek wartości marki, obniżenie renomy firmy, zmianę strategii biznesowej czy też struktury organizacyjnej, zmianę trendów na rynku, przełom technologiczny, znudzenie konsumentów oferowanym produktem, wejście konkurencji czy też podczas fuzji oraz przejęcia firmy. Świetnym tego przykładem jest sieć komórkowa Era, która docelowo została przejęta przez międzynarodowy koncern T-Mobile i co za tym idzie jej wizerunek uległ diametralnej zmianie. Zapewne zastanawiasz się teraz co można ‘rebrandingować’? Tutaj można wymieniać bez koca, począwszy od modyfikacji logotypu, nazwy firmy, palety kolorów, szaty graficznej, aktualizacji strony internetowej, aż po całą modernizację jakości oferowanych produktów i usług.
Zaufalinam...

W Studio Contrast z dużą uważnością projektujemy świat, do którego zapraszamy swoich nowych klientów i partnerów biznesowych. Oto lista kilku z nich...

partner 0
partner 1
partner 2
partner 3
partner 4
partner 5
partner 6
partner 7
partner 8
partner 9
partner 10
partner 11
partner 12
partner 13
partner 14
partner 15
partner 16
partner 17
Masz pomysł ale nie wiesz jak zacząć?
Napisz kilka słów o swoim projekcie i otrzymaj niezobowiązującą ofertę
Porozmawiajmy o szczegółach Twojego nowego projektu Magdalena Cieśla kontakt@studiocontrast.pl+48 722 266 809

Stwórzmy razem coś fajnego!

Nie czekaj, napisz do nas >>
instagram
@STUDIOCONTRAST
Polub nas
Kontakt
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Czytaj więcej.