Projektowaniegraficzne

Kreatywne i unikalne realizacje
Piękne koncepcje, funkcjonalne rozwiązania i nowatorskie spojrzenie na design. Tworzymy kreatywne projekty graficzne, które zostają w pamięci na długo!
katalogi, foldery firmowe
materiały reklamowe
papeteria biznesowa
opakowania produktu
stoiska targowe & eventy
oznaczenia budynków

Kreatywnerealizacje,inteligentnekoncepcjeiniecodziennerozwiązania,którewyróżniąTwojąfirmęnatlekonkurencji.

Twoja firma potrzebuje wspacia kreatywnych projektantów, którzy wywiązują się z terminów realizacji projektu? Chciałbyś wyróżnić swoją ofertę na tle konkurencji? Zależy Ci na profesjonalnym wizerunku budzącym zaufanie wśród konsumentów? Trafiłeś idealnie. Tworzymy zarówno kreatywne, atrakcyjne wizualnie, jak i funkcjonalne projekty graficzne dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Od projektów grafiki użytkowej, ulotek, materiałów marketingowych, po nietuzinkowe 

 

 

  • Szukasz doświadczonego projektanta graficznego 

  • Nie chcesz zatrudniać wewnętrznego działu projektowego
  • Potrzebujesz osoby, która będzie w stanie zarządzać projektem do końca

przestrzenie wystawiennicze wyróżniające stanowisko Twojej firmy podczas targów. Gwarancją naszej oferty są kreatywne realizacje, inteligentne koncepcje oraz niecodzienne rozwiązania wyróżniające się na tle konkurencji. Nie używamy gotowych szablonów dzięki czemu nasze projekty są jedyne w swoim rodzaju. Nasze realizacje charakteryzują się unikalnymi oraz inteligentnymi rozwiązaniami, które są zarówno atrakcyjne wizualnie, jak również praktyczne w użytkowaniu.

 

 

 

  • Chcesz zlecać bieżące projekty graficzne na zewnątrz
  • Optymalizujesz koszta firmy
  • Potrzebujesz projektanta
Loremipsum
Projektujemy dla firm w każdym sektorze, od klientów indywidualnych, po małe i duże przedsiębiorstwa, fundacje i instytucje publiczne.
Jokośćprzedewszystkim
Podpisujemy się tylko i wyłącznie pod realizacjami, z których jesteśmy naprawdę dumni. Lata doświadczenia i setki wykonanych projektów pozwalają na stworzenie unikalnych realizacji.
Zawszenaczas
Gwarantujemy, że nawet projekty o najwyższym stopniu kompleksowości zostaną dostarczone w ustalonym terminie.
KREATYWNI DO BÓLU — GRAFIKA UŻYTKOWA — KREATYWNI DO BÓLU — GRAFIKA UŻYTKOWA — KREATYWNI DO BÓLU — GRAFIKA UŻYTKOWA — KREATYWNI DO BÓLU — GRAFIKA UŻYTKOWA — KREATYWNI DO BÓLU — GRAFIKA UŻYTKOWA — KREATYWNI DO BÓLU — GRAFIKA UŻYTKOWA — KREATYWNI DO BÓLU — GRAFIKA UŻYTKOWA — KREATYWNI DO BÓLU — GRAFIKA UŻYTKOWA — KREATYWNI DO BÓLU — GRAFIKA UŻYTKOWA — KREATYWNI DO BÓLU — GRAFIKA UŻYTKOWA — KREATYWNI DO BÓLU — GRAFIKA UŻYTKOWA — KREATYWNI DO BÓLU — GRAFIKA UŻYTKOWA — KREATYWNI DO BÓLU — GRAFIKA UŻYTKOWA — KREATYWNI DO BÓLU — GRAFIKA UŻYTKOWA — KREATYWNI DO BÓLU — GRAFIKA UŻYTKOWA — KREATYWNI DO BÓLU — GRAFIKA UŻYTKOWA — KREATYWNI DO BÓLU — GRAFIKA UŻYTKOWA — KREATYWNI DO BÓLU — GRAFIKA UŻYTKOWA — KREATYWNI DO BÓLU — GRAFIKA UŻYTKOWA — KREATYWNI DO BÓLU — GRAFIKA UŻYTKOWA —
Piękne koncepcje, funkcjonalne rozwiązania i nowatorskie spojrzenie na design

Poprowadzimy Cię przed cały proces krok po kroku.... Od koncepcji graficznej, aż po samą realizację. Projektujemy dla rożnych sektorów biznesowych, bez względu na miejsce zamieszkania. Dystans nie stanowi dla nas żadnych barier. Zyskaj nowych klientów i zdobądź przewagę nad konkurencją!

 

graphic design

3600
zrealizowanych projektów
87900
filiżanek wypitej kawy
820
zadowolonych klientów

Dlaczego klienci zaufali właśnie nam?

 

Oto kilka z wielu powodów dla których klienci wybierają nas spośrod konkurencji, a podjęte współprace trwają przez długie lata...

Wysokajakość
Dla nas nie liczy się ilość, a jakość dostarczanych projektów! Podpisujemy się tylko i wyłącznie pod realizacjami, z których jesteśmy naprawdę dumni.
Innowacyjność
Dostarczamy unikalne oraz inteligentne rozwiązania, które są atrakcyjne wizualnie i praktyczne w użytkowaniu.
Pasjonacidesignu
Pracujemy z pasją! Model współpracy z każdym klientem opiera się o dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wykwalifikowani projektanci z międzynarodowym doświadczeniem mają niebanalne spojrzenie na projekt.   
Indywidualnepodejście
Tworzymy projekty szyte na miarę każdego klienta. Najpierw słuchamy, a dopiero póżniej projektujemy. Nigdy na odwrót!
Zawszezaczas!
Jesteśmy na czas. Za każdym razem! Dotrzymujemy wyznaczonych terminów realizacji projektu bez żadnych wymówek.
Pełnezaangażowanie
Nasz model biznesowy mocno opiera się na pasji do designu oraz dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół.
“Byłam zaskoczona kreatywnością, jakością otrzymywanych projektów oraz poziomem zaangażowania zespołu Studio Contrast. Doskonale rozumieją potrzeby klienta, mają głowy pełne pomysłów, a realizacje są dostarczane zawsze na czas. Jednym słowem, wspaniała współpraca!”
- MILENA WALCZYŃSKA, DITTY LENS
ComożemydlaCiebiezrobić?
Oto lista najpopularniejszych rzeczy, którymi zajmujemy się na co dzień. Masz pomysł, ale nie wiesz jak go zrealizować? Opowiedz nam o tym!
Grafika użytkowa
papeteria biznesowa
foldery firmowe, raporty, specyfikacje

broszury, magazyny, ulotki
katalogi produktowe, publikacje do druku
opakowania produktu, etykiety
wystawy muzealne
materiały reklamowe
grafika na stronę w.w.w. i social media
stoiska targowe & eventy
oznaczenia budynków
Strony W.W.W
UI / UX design

strony wizytówki
sklepy e-commerce
serwisy internetowe
platformy konkursowe
landing pages
standardy WCAG 2.1
dedykowany CMS i CRM
aplikacje mobilne
kreacje display

Nasze wybrane realizacje 
 

Nowoczesny dizajn i funkcjonalność przede wszystkim! Zapraszamy Cię do naszego cyfrowego świata, w którym niemożliwe nie istnieje.

Oto lista najczęściej zadawanych pytań, przez naszych klientów
Obsługa graficzna firm
W StudioContrast specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze graficznej dla firm. Zaprojektujemy wszystko czego aktualnie potrzebuje Twoja firma. Stawiamy na kreatywność, nieszablonowość i wysoką jakość oferowanych usług. Od projektu wizytówek, logotypu i prezentacji PowerPoint, po wszelkie materiały marketingowe zaprojektowane na potrzeby sieci, oraz druku. Projektowane przez nas grafiki są skuteczne, docierają do szerokiego grona odbiorców. Reprezentują Twoją firmę w profesjonalny sposób.
Oferta stałej obsługi graficznej dla firm
Jest to zdecydowanie inwestycja, która się opłaca ponieważ nasi klienci zyskują nielimitowany dostęp do zleceń graficznych oszczędzając przy tym czas na poszukiwania kompetentnego projektanta, który podoła poszczególnym zadaniom i spełni pańskie oczekiwania estetyczne. Szczegółowe zasady współpracy są uregulowane umową, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Na codzień współpracujemy z małymi i dużymi firmami i instytucjami w Polsce i za granicą, bez względu na profil wykonywanej branży. Jakość naszych prac jest dostępna w zakładce > Projekty, do zapoznania się z którą serdecznie zapraszamy.
Co posiadamy w swojej ofercie
Świadczymy usługi z zakresu projektowania grafiki użytkowej na wielu płaszczyznach. Podejmujemy się zarówno pojedynczych i kompleksowych zleceń, tworząc kreatywne projekty szyte na miarę każdego klienta. W naszej ofercie znajdują się m.in: Akcydensy (skład publikacji do druku w tym: ulotki, broszury, katalogi, foldery reklamowe, torby, oferty, czasopisma, książki, plakaty, wizytówki, papier firmowy, prospekty, zaproszenia ślubne, certyfikaty koperty, menu, znaczki pocztowe, Projektowanie | Grafka, Kalendarze, projekt pakowania, stoiska targowe, czy też standy reklamowe , etykiety produktowe, Projekt oznaczeń zewnętrznych i zewnętrznych obiektu, logotypy, oraz inne elementy grafiki użytkowej zaprojektowane na potrzeby Twojej firmy.
Co nas wyróżnia od konkurencji?
Nasze realizacje charakteryzują się unikalnymi oraz inteligentnymi rozwiązaniami, które są zarówno atrakcyjne wizualnie, jak również praktyczne w użytkowaniu. Gwarancją naszej oferty są kreatywne projekty, inteligentne koncepcje oraz niecodzienne rozwiązania wyróżniające się na tle konkurencji. Jesteśmy na czas. Za każdym razem! Dotrzymujemy wyznaczonych terminów realizacji projektu bez żadnych wymówek. Dla nas nie liczy się ilość, a jakość dostarczanych projektów! Podpisujemy się tylko i wyłącznie pod realizacjami, z których jesteśmy naprawdę dumni. W dodatku pracujemy z pasją! Model współpracy z każdym klientem bazuje na dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół, wysoką jakość dostarczanych usług.  Wykwalifikowani projektanci z międzynarodowym doświadczeniem mają świeże, szerokie spojrzenie na projekt.   
Zaufalinam

W Studio Contrast z dużą uważnością projektujemy świat, do którego zapraszamy swoich nowych klientów oraz partnetów biznesowych. Naszą specjalnością jest nawiązywanie długotrwałych relacji z wyjątkowymi firmami, takimi jak Twoja! Oto lista kilku z nich...

partner 0
partner 1
partner 2
partner 3
partner 4
partner 5
partner 6
partner 7
partner 8
partner 9
partner 10
partner 11
partner 12
partner 13
partner 14
partner 15
partner 16
partner 17
Podobają ci się nasze realizacje?
Napisz kilka słów o swoim projekcie i otrzymaj niezobowiązującą ofertę
Porozmawiajmy o szczegółach Twojego nowego projektu Magdalena Cieśla hello@studiocontrast.co.uk (PL) +48 722 266 809 (UK) +44 7512 129523

Stwórzmy razem coś fajnego!

Otrzymaj niezobowiązującą wycenę Twojego projektu >>
instagram
@STUDIOCONTRAST
Polub nas
Kontakt
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Czytaj więcej.