Strony Internetowe

Nowoczesne i funkcjonalne w jednym
→ Dedykowane strony WWW
→ Sklepy e-commerce
→ Serwisy internetowe
→ Autorskie projekty
→ Standardy WCAG 2.1

W StudioContrast tworzymy wysokiej jakości projekty, o których inni nie mogą przestać myśleć. Nasze rozwiązania poprawiają wizerunek firm w oczach klienta zwiększając jednocześnie przy tym sprzedaż.

Zastanawiasz się, jak stworzyć wyjątkowy projekt Twojej nowej strony internetowej, sklepu E-commerce, czy też serwisu internetowego? Jesteś w dobrych rękach. Pomożemy Ci w tym! Krok po kroku.... Od koncepcji graficznej, aż po samą realizację. Projektujemy dla rożnych sektorów biznesowych, bez względu na kraj zamieszkania. Nasze projekty są w pełni dostosowane do najnowszych trendów i wymagań sieci, zoptymalizowane pod działania pozycjonerskie, responsywne na wszystkich urządzeniach mobilnych oraz zabezpieczone protokołem SSL. Dzięki autorskiemu panelowi administracyjnemu, z łatwością dokonasz edycji wszystkich treści znajdujących się na stronie.

Realizujemy projekty grantowe dla urzędów, instytucji publicznych, fundacji i organizacji pozarządowych uwzględniając normy dostępności cyfrowej WCAG 2.1. Na codzień tworzymy:

 

→ Funkcjonalne strony WWW
→ Nowoczesne sklepy internetowe i platformy e-commerce
→ Profesjonalne serwisy internetowe dla Urzędów i Instytucji

Autorski panel administracyjny (CMS)
→ Wdrażanie standardów WGAC 2.1.

Nowoczesny dizajn i funkcjonalność przede wszystkim! Zapewniamy stałe wsparcie techniczne i profesjonalne doradztwo.

W StudioContrast specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych projektów stron, sklepów i serwisów internetowych przystosowanych do najnowszych standardów sieci. Projektujemy dla firm w każdym sektorze, od klientów indywidualnych, po małe i duże przedsiębiorstwa, fundacje i instytucje publiczne. Od prostych stron www, po zaawansowane serwisy internetowe dostosowane do potrzeb każdego klienta. Nasze realizacje są nie tylko interesujące wizualnie i estetyczne, ale przede wszystkim przyjazne użytkownikom, funkcjonalne i wyposażone w intuicyjny system administracyjny do zarządzania treścią. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych kwalifikacji aby edytować swoją stronę. Co więcej? Stawiamy na nowoczesność. Zawsze! Wszystkie nasze projekty wpisują się w aktualne kanony, mają świeży, czytelny oraz nowoczesny wydźwięk, dzięki czemu wizerunek Twojej firmy jest zawsze na czasie. 

 

Dzięki profesjonalnej i atrakcyjnej wizualnie stronie internetowej zyskujesz nie tylko pozytywne pierwsze wrażenie, ale także idące za tym zaufanie klienta, co często przekłada się na zwiększoną sprzedaż. Zyskaj nowych klientów i zdobądź przewagę nad konkurencją!

 

Masz pytanie? Nie czekaj, napisz do nas już dziś. Pomożemy!

Oto lista najczęściej zadawanych pytań, przez naszych klientów
Dobra strona internetowa czyli jaka?
W obecnych czasach oczekiwania estetyczne i techniczne konsumentów znacznie wzrosły, dlatego też pierwsze wrażenie od momentu odwiedzenia strony internetowej jest niezwykle istotne. Zaprojektowanie nowoczesnej, kreatywnej i w pełni funkcjonalnej strony internetowej jest sztuką kompromisu. Bez wątpienia innowacyjna i nowoczesna szata graficzna to klucz do sukcesu. Profesjonalna, czytelna, przejrzysta, nieprzytłaczająca, estetyczna, stworzona ‘ze smakiem’ korelująca z identyfikacją marki.. To tylko niektóre z określeń dobrze ilustrujących postać rzeczy. Ale warto również zwrócić uwagę na szybkość działania strony internetowej i łatwość poruszania się po niej. Długi czas oczekiwania na załadowanie się strony oraz trudność z znalezieniu pożądanych informacji to elementy, które bardzo irytują użytkowników, czego rezultatem jest utrata klientów. Użytkownicy napotykający trudności przechodzą na inną witrynę, nie zapoznając się z treścią aktualnie odwiedzanej strony. Tak więc kolejną i zarazem ostatnim ważnym aspektem podczas tworzenia stron internetowych są odpowiednia hierarchia informacji, skrupulatnie przemyślana nawigacja oraz ergonomiczny interfejs. Projektując stronę musimy brać pod uwagę naszą grupę odbiorczą oraz ich upodobania.
Responsywne strony przyjazne Google
Tworzone przez nas strony i portale internetowe są przyjazne użytkownikom oraz mechanizmom wyszukiwania (SEO). Wszystkie projektowane przez nas witryny są responsywne, tj. zbudowane w technologii RWD co sprawia, że dostosowują się do wszystkich urządzeń mobilnych, od ekranów o dużych rozdzielczościach, po laptopy i telefony komórkowe. Nasze projekty wyróżniają się wysokimi wynikami z Google pod względem prędkości, niezawodnością oraz wysoką jakością kodu HTML co bezpośrednio wpływa na otrzymane wyniki.
Autorskie dedykowane systemy zarzadzania (CMS.CRM)
Specjalizujemy się w tworzeniu i rozwijaniu autorskich oprogramowań (CMS/CRM) wykorzystując otwarte technologie. Tworzenie autorskich, zaawansowanych oraz kompleksowych platform i serwisów internetowych to nasz konik! Dzięki ogromnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu naszych programistów jesteśmy w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom projektowych, dostosowując różne rozwiązania dopasowane do dysponowanego budżetu. Wybierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!
Strony dostępne cyfrowo— normy WGAC 2.1
Standardy WCAG zostały stworzone z myślą o osobach z niepełnosprawnościami, umożliwiając łatwe korzystanie ze stron i portali internetowych, nie wykluczając przy tym żadnej z grup internautów. Wedle prawa obowiązującego na terenie całej Unii Europejskiej WSZYSTKIE strony i portale internetowe skierowane dla instytucji sektora publicznego muszą być zaprojektowane zgodnie ze standardem WCAG 2.1. Wprawdzie coraz więcej klientów indywidualnych również decyduje się na wprowadzenie powyższych norm, ponieważ znacznie pomagają one w poruszaniu się po stronie każdemu użytkownikowi. Tworzone przez nas strony internetowe są zgodne z europejskimi normami o dostępności cyfrowej WCAG 2.1, wykonane w technologii RWD i projektowane z troską o najmniejszy szczegół. Postrzegalność, zrozumiałość, funkcjonalność i kompatybilność to cztery główne filary na których opierają się owe standardy WCAG 2.1. Świetnymi przykładami ilustrującymi techniczny aspekt nowej strony www są m.in: możliwość zmiany kontrastu przez użytkownika, wielkości tekstu, odstępów pomiędzy literami, paragrafami, wierszami, a nawet słowami po to aby osoby z ograniczeniami mogły lepiej widzieć treści wyświetlane na odwiedzanej witrynie internetowej. Kolejnymi elementami są przykładowo: poruszanie się wyłącznie za pomocą skrótów klawiaturowych przeznaczonych dla użytkowników nie mogących korzystać z myszy, opis wszystkich materiałów wideo skierowanych dla osób niesłyszących, czy też dodatkowa forma nagrania audio przeznaczona dla osób niedowidzących. Dodatkowo sukcesywnie zaprojektowana nawigacja i brak zbędnych elementów, pozwala swobodnie poruszać się po stronie i sprawia, że użytkownik nigdy nie zabłądzi. To tylko niektóre przykłady z ogromu wytycznych WCAG 2.1 zgodne z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 roku dotyczącej dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych.
Dlaczego inni wybrali właśnie nas?
Tworzymy wysokiej jakości, wydajne i w pełni funkcjonalne strony internetowe z wykorzystaniem unikatowego, szytego na miarę projektu graficznego. Wszystkie nasze realizacje są responsywne (dostosowane to wyświetlania na różnych urządzeniach, zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach) oraz projektowane z zachowaniem najnowszych standardów. Profesjonalny, autorski system zarządzania zawartością jest niezwykle intuicyjny w obsłudze i umożliwia w łatwy sposób edycję treści i zarządzanie stroną. Projektowane przez nas witryny są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych, co zwiększa Twoją pozycję w Google.
Zaufali
nam

W Studio Contrast z dużą uważnością projektujemy świat, do którego zapraszamy swoich nowych klientów oraz partnetów biznesowych. Naszą specjalnością jest nawiązywanie długotrwałych relacji z wyjątkowymi firmami, takimi jak Twoja! Oto lista kilku z nich...

partner 0
partner 1
partner 2
partner 3
partner 4
partner 5
partner 6
partner 7
partner 8
partner 9
partner 10
partner 11
partner 12
partner 13
partner 14
partner 15
partner 16
partner 17
Podobają ci się nasze projekty?
Napisz kilka słów o swoim projekcie i otrzymaj niezobowiązującą ofertę
Porozmawiajmy o szczegółach Twojego nowego projektu Magdalena Cieśla kontakt@studiocontrast.pl (PL) +48 722 266 809 (UK) +44 7512 129523

Stwórzmy razem coś fajnego!

Otrzymaj niezobowiązującą wycenę Twojego projektu >>
Kontakt
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Czytaj więcej.