Projekty aplikacji mobilnych

Intuicyjne i wydajne aplikacje mobilne
→ Aplikacje skrojone na miarę
→ Natywne, webowe, hybrydowe
→ Android, iOS & Windows
→ Wieloplatfomowe podejście
→ Autorskie, unikalne projekty

Kreatywne, profesjonalne i efektywne aplikacje mobilne.
Zapraszamy Cię do naszego cyfrowego świata, w którym niemożliwe nie istnieje.

Co robisz zaraz po przebudzeniu? Poranny trening, spacer z czworonogiem, a może łyk aromatycznej kawy? Rozczaruję Cię. Poranna rutyna większości społeczeństwa jest zupełnie inna i pierwszą rzeczą, którą sprawdzamy po przebudzeniu są powiadomienia na naszym telefonie. M.in stąd też wynika rosnąca popularność aplikacji mobilnych. W StudioContrast projektujemy nowoczesne aplikacje mobilne, tworzone na indywidualne zamówienie klienta, w pełni dostosowane do wykonywanej specyfiki działalności. Współpracujemy z osobami indywidualnymi, startupami, małymi i dużymi przedsiębiorstwami oraz instytucjami, realizując projekty bez względu na rodzaj branży. 

Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji natywnych, oraz hybrydowych dla Android, iOS i Windows Phone. Stawiamy na wysoką jakość realizacji, kreatywną szatę graficzną uwzględniającą obowiązujące trendy. Podczas każdego zlecenia koncentrujemy się na najdrobniejszym szczególe, biorąc pod uwadze wszystkie oczekiwania Klientów. 
  
→ Projektujemy aplikacje skrojone na miarę 
→ Tworzymy dla Android, iOS i Windows Phone 

→ Stosujemy wieloplatfomowe podejście
→ Wykorzystujemy technologie natywne, webowe i hybrydowe

Tworzymy szybkie, profesjonalne i niezawodne aplikacje mobilne, które dostarczą Twojej firmie szybki rozwój.

Tworzymy projekty aplikacji mobilnych zapadające w pamięć, posiadamy doświadczenie poparte sukcesami naszych klientów, współpracujemy w najlepszymi! Potrzebujesz kreatywnej aplikacji mobilnej, która wyróżni Twoją usługę na tle konkurencji? Nie czekaj, napisz do nas już dzisiaj!

Oto lista najczęściej zadawanych pytań, przez naszych klientów
Czym jest aplikacja webowa?
Aplikacja webowa jest uruchamiana za pomocą przeglądarki internetowej. Co za tym idzie, dostęp do Internetu jest nieodzowny, chociaż są również dostępne rozwiązania technologiczne obsługujące i działające tymczasowo w trybie offline, nie wymagając połączenia internetowego, ponieważ wszystkie dane aplikacji są przechowywane w pamięci przeglądarki. Najpopularniejszymi przykładami aplikacji webowych są m.in: Facebook, Twitter, YouTube, czy też Gmail.
Czym są aplikacje natywne?
Aplikacje natywne są tworzone indywidualnie pod daną platformę, z myślą o środowisku w jakim będą uruchamiane. Innymi słowy dla każdego systemu operacyjnego (Android, iOS, Windows) ta sama aplikacja musi zostać napisana w jej określonym języku programowania.
Czym są aplikacje hybrydowe?
Aplikacje hybrydowe są w pewnym sensie połączeniem aplikacji webowych i natywnych, które działają na kilku systemach jednocześnie. Dzięki połączeniu elementów mobilnych i webowych, programiści są w stanie stworzyć aplikację dostępną na rożnych platformach w stosunkowo szybkim czasie. Zdecydowaną zaletą tego typu rozwiązań jest fakt, że programista tworzy aplikację jednocześnie na oba systemy co jest ogromną oszczędnością czasu, co z kolei przekłada się na znacznie niższe koszty budżetu projektowego. Aplikacje tworzone za pomocą technologii hybrydowej zarówno prezentują się jak i zachowują niemal identycznie na obu systemach, a ich wydajność nie różni się niczym od tej dostępnej w aplikacjach mobilnych programowanych natywnie.
Jak wygląda proces tworzenia aplikacji mobilnej?
Każdą nową współpracę rozpoczynamy od wywiadu z klientem, wstępnej analizy biznesowej w celu poznania filarowych założeń projektu i stworzenia briefu. Dzięki temu jesteśmy w stanie dogłębnie zrozumieć Twoje potrzeby, cele, wyzwania, założenia czy też oczekiwania wobec projektu, itd. Następnym krokiem są warsztaty projektowe, podczas których mapujemy funkcjonalności techniczne, tworząc wizję końcowego produktu, wskazując najlepsze z możliwych rozwiązań technologicznych. Wynikiem warsztatów są makiety UX (prototyp aplikacji), propozycja konceptu szaty graficznej oraz szczegółowa specyfikacja techniczna projektu. Proces tworzenia aplikacji angażuje wielu specjalistów w dziedzinie, zajmujących się zarządzaniem projektem, tworzeniem użyteczności UX (wireframów), projektowaniem UI (interfejsu aplikacji), przygotowaniem contentu aplikacji, pracami programistycznymi, testowaniem aplikacji oraz jej wdrażaniem / dystrybucją czy też integracją z innymi systemami informatycznymi.
Dlaczego nowoczesna szata graficzna jest tak ważna?
Preferencje i oczekiwania estetyczne konsumentów znacznie wzrosły w porównaniu do ubiegłej dekady. Profesjonalny wygląd aplikacji, odpowiednio dostosowany do grupy odbiorczej, zdobywa zaufanie klientów i co za tym idzie przekłada się na zwiększoną sprzedaż. W StudioContrast tworzymy autorskie projekty graficzne, kreując wszystko od podstaw. Nie korzystamy z gotowych szablonów — dzięki temu masz pewność że Twój projekt będzie jedyny w swoim rodzaju. Nasze realizacje są nowoczesne, kreatywne a zarazem ponadczasowe.
Dlaczego klienci wybrali właśnie nas?
Tworzymy unikalne projekty aplikacji mobilnych zapadające w pamięć oraz posiadamy doświadczenie poparte sukcesami naszych klientów. Co więcej, nasi projektanci mają ogromne poczucie estetyki i zakres wiedzy merytorycznej co zapewnia odpowiedni dobór grafik korelujących z wizerunkiem Twojej marki, firmy, czy też produktu. Wymyślamy inteligentne, niekonwencjonalne oraz funkcjonalne koncepty, w pełni odzwierciedlające branżę, w której prosperujesz.
Zaufali
nam

W Studio Contrast z dużą uważnością projektujemy świat, do którego zapraszamy swoich nowych klientów oraz partnetów biznesowych. Naszą specjalnością jest nawiązywanie długotrwałych relacji z wyjątkowymi firmami, takimi jak Twoja! Oto lista kilku z nich...

partner 0
partner 1
partner 2
partner 3
partner 4
partner 5
partner 6
partner 7
partner 8
partner 9
partner 10
partner 11
partner 12
partner 13
partner 14
partner 15
partner 16
partner 17
Podobają ci się nasze projekty?
Napisz kilka słów o swoim projekcie i otrzymaj niezobowiązującą ofertę
Porozmawiajmy o szczegółach Twojego nowego projektu Magdalena Cieśla kontakt@studiocontrast.pl (PL) +48 722 266 809 (UK) +44 7512 129523

Stwórzmy razem coś fajnego!

Otrzymaj niezobowiązującą wycenę Twojego projektu >>
Kontakt
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Czytaj więcej.