Projektowanie katalogów

Projektowanie do druku to Nasza specjalność!
→ Foldery firmowe & raporty
→ Broszury, magazyny, ulotki
→ Katalogi produktowe
→ Publikacje do druku
→ Książki & ebooki

Naszą supermocą jest tworzenie kreatywnych, unikalnych, a zarazem nowoczesnych projektów przełamujących schematy. Mamy zawsze głowy pełne pomysłów!

Publikację stanowią istotną rolę w sprzedaży produktów i usług, jak również profesjonalną wizytówkę marki w formie marketingowej. Bardzo często ich wydźwięk zależy od tego jak marka będzie postrzegana w oczach konsumenta i co więcej czy zainteresuje, wzbudzi zaufanie i sprawi, że klient dokona zakupu czy też skorzysta w oferowanych przez nas usług. Warto wspomnieć, że umiejętnie zaprojektowana publikacja wpływa na podświadomość klienta, zacgęcając do szczególowego zapoznania się w kontente, wywołując przy tym pożądane emocje i tworząc oczekiwany wizerunek firmy w oczach klienta.

W StudioContrast specjalizujemy się w projektowaniu nowoczesnych, kreatywnych, unikalnych i co najważniejsze funkcjonalnych publikacji do druku cieszących się uznaniem naszych klientów. 

 

→ Biuletyny firmowe, kalendarze i raporty
→ Broszury, magazyny, katalogi produktowe
→ Ulotki, wizytówki, plakaty
→ Publikacje do druku oraz Ebooki
→ Projekty banerów reklamowych, rollup'ów

Szukasz pomysłu, potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się z nami, pomożemy!

W naszej ofercie posiadamy projekty książek, folderów informacyjnych, folderów reklamowych, magazynów, broszur, ulotek promocyjnych, publikacji naukowych oraz innych materiałów poligraficznych.

Oto lista najczęściej zadawanych pytań, przez naszych klientów
Profesjonalny projekt katalogu czyli jaki?
Inteligentnie przemyślana struktura, logiczna hierarchia informacji ułatwiająca poruszanie się po dokumencie, przejrzysty układ, estetyczny wydźwięk, czytelność to tylko niektóre z wielu składowych, które są brane pod uwagę podczas projektowania wysokiej jakości katalogu. Innymi kategoriami jakimi kieruje się doświadczony projektant są preferencje docelowej grupy odbiorczej czy też spójność z identyfikacją wizualną marki. Niezwykle istotnym elementem, o którym często zapominamy są również profesjonalne fotografie podkreślające walory produktów lub oferowanych usług. Jest to wisienka na torcie, drastycznie wpływająca na jakość i ostateczny wydźwięk publikacji. Ten sam projekt, z użyciem tej samej struktury, identycznych treści, ale z wykorzystaniem profesjonalnych, wysokiej jakości zdjęć, diametralnie zmieniają postać rzeczy.
Jaką rolę pełnią uszlachetnienia w druku?
Kropką nad ‘i’ w każdym projekcie publikacji są również uszlachetnienia w druku, które dodają jakości, unikalnego wyglądu i oddziaływują na zmysł dotyku. Oferty nowoczesnych drukarni pękają w szwach i zaliczamy do nich przykładowo różnego rodzaju folie matowe, błyszczące, srebrzenia, złocenia, lakiery UV 3D, efekty wgłębień, wpukleń, aksamitnych czy też chropowatych struktur. Odpowiednio dobrana gramatura papieru i technika druku dodadzą wyjątkowości Twojej publikacji. Liczy się pierwsze wrażenie! To ono podświadomie zachęca konsumentów do skrupulatnego przestudiowania katalogu, chroniąc go przed wylądowaniem w składzie makulatury.
Czym są folder, katalog, broszura oraz raport?
Jednym w podstawowych prospektów reklamowych jest folder, którego głównym zadaniem jest prezentacja oferowanych produktów oraz usług. Przeważnie przybiera on formę arkuszu papieru, złożonego jednokrotnie, pionowo dwiema płaszczyznami. Kolejnym z elementem jest katalog i w przeciwieństwie do folderu ma więcej stron przybierając formę książki. Jego celem jest bardziej szczegółowe i atrakcyjne zaprezentowanie produktów i usług. Ma swoje zastosowanie na targach, wystawach, giełdach. Broszura z kolei jest przeznaczona do dużo szerszej publiczności i składa się co najwyżej z 3 arkuszy drukarskich i zawiera treści informacyjne i biznesowe. Ostatnią omawianą publikacją jest raport, który zazwyczaj uwzględnia graficzną prezentację danych finansowych, analitycznych, demograficznych za pomocą kreatywnych infografik, wykresów, piktogramów, map, tabel itd. Może być wykorzystywany np. podczas prezentacji firmy czy też w kontaktach z partnerami biznesowymi.
Dlaczego publikacje firmy są tak ważne?
Powyżej wymienione publikacje stanowią istotną rolę w sprzedaży produktów i usług, jak również profesjonalną wizytówkę marki w formie marketingowej. Bardzo często ich wydźwięk zależy od tego jak marka będzie postrzegana w oczach konsumenta i co więcej czy zainteresuje, wzbudzi zaufanie i sprawi, że klient dokona zakupu czy też skorzysta w oferowanych przez nas usług. Odpowiednie zaprojektowana publikacja wpływa na podświadomość klienta, wywołując pożądane reakcje.
Dlaczego warto właśnie nam zlecić realizacje projektu?
Nasze doświadczenie i profesjonalizm mówi samo za siebie. Podpisujemy się pod realizacjami, które są kreatywne, nieszablonowe i co najważniejsze dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zawsze. Nasze projekty to perfekcyjne odzwierciedlenie idei, zamierzeń i sukcesów tych z którymi współpracujemy — klientów i partnerów. Czerpiemy z różnorodności wielu dziedzin, bazując na aktualnych trendach, łącząc w projektach doświadczenie z nowoczesnością. Stawiamy na unikalne i szyte na miarę rozwiązania.
Zaufali
nam

W Studio Contrast z dużą uważnością projektujemy świat, do którego zapraszamy swoich nowych klientów oraz partnetów biznesowych. Naszą specjalnością jest nawiązywanie długotrwałych relacji z wyjątkowymi firmami, takimi jak Twoja! Oto lista kilku z nich...

partner 0
partner 1
partner 2
partner 3
partner 4
partner 5
partner 6
partner 7
partner 8
partner 9
partner 10
partner 11
partner 12
partner 13
partner 14
partner 15
partner 16
partner 17
Podobają ci się nasze projekty?
Napisz kilka słów o swoim projekcie i otrzymaj niezobowiązującą ofertę
Porozmawiajmy o szczegółach Twojego nowego projektu Magdalena Cieśla kontakt@studiocontrast.pl (PL) +48 722 266 809 (UK) +44 7512 129523

Stwórzmy razem coś fajnego!

Otrzymaj niezobowiązującą wycenę Twojego projektu >>
Kontakt
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Czytaj więcej.